Kontakta redaktionen

Vi vill veta vad du vet och tycker – om yrket, om branschen och om tidningen. Ring eller maila frågor och tips. Som uppgiftslämnare är du garanterad källskydd.

 

Maria Blom, chefredaktör
maria.blom@arkitekt.se
tel 08-50557731, 0727-077731

 

Annika Jensfelt, nyhetsredaktör
annika.jensfelt@arkitekt.se
tel 08-50557733, 0705-618629

Nina Gunne, redaktör
nina.gunne@arkitekt.se
tel 08-50557737, 0706-251210

Rebecka Gordan, redaktör (föräldraledig)
rebecka.gordan@arkitekt.se
tel 08-50557732, 0708-878107

Max Sohl Stjernberg, redaktör

max.sohl@arkitekt.se

tel 076-828 06 06

Anton Andersson, reporter och redigerare

anton.andersson@arkitekt.se

tel 076-131 76 67

 

Foto: Peter Knutson, Jonas Malmström